Věděli jste jak to u nás funguje?

Není nám lhostejný osud našich oblíbených podniků. Víme, že většina restaurací nemá dostatečné rezervy na to, aby mohli přežít dobu jejich náhlého uzavření a udržet si zaměstnance.

Jak to funguje?

Zaregistrujete si svůj podnik na www.jacisnik.cz, zveřejníte svoji nabídku produktů a případné podmínky roznosu a rozvozu.

K přijímání objednávek potřebujete pokladní systém PEXESO, který si zdarma nainstalujete na jakékoliv vaše Android zařízení. Objednávky lze přijímat také na desktopovém systému AWIS.

Všechny platby kartou probíhají přes naši platební bránu, vy tak nemusíte nic sami zřizovat. Poplatek za platby kartou jsou 2 % a vyúčtování s převodem peněz stojí 250 Kč. Vyúčtování samotné můžete dělat jak často budete chtít, záleží jen na vás.

Zapůjčení a užívání samotného systému je
po dobu nouzového stavu plně ZCELA ZDARMA

V případě potřeby technika na instalaci a nastavení pokladního systému si účtujeme 650 Kč za hodinu, ale nemusíte se bát, instalaci zvládnete určitě i sami.

Zákazníci

Zaregistrujete se a přihlásíte v aplikaci jacisnik.cz na mobilu nebo webu. Vložíte svoji platební kartu, která je velmi důležitá pro bezkontaktní a bezpečné doručení.

Vyberete svůj oblíbený podnik, pokud u nás ještě není, vyplníte žádost o přidání podniku a my už si vše zařídíme.

Po přihlášení vidíte i ostatní hosty, kteří virtuálně navštěvují stejný podnik a můžete s nimi komunikovat tak, jak jste zvyklí ze sociálních sítí. Můžete jim také poslat drink a sejít se u virtuálního stolu přes videohovor. Díky videohovorům se také setkáte se svým číšníkem, nahlédnete do kuchyně a na další místa, které váš podnik bude nabízet.

Podmínky roznosu a rozvozu si určuje každý podnik sám. My poskytujeme platební bránu pro bezpečné platby a pokladní řídící systém a mobilní aplikaci Já, Číšník, který můžete využívat ZDARMA

Máte tak skvělou možnost jak si dát doma dobré jídlo s pitím a podpořit v době krize váš oblíbený podnik, do kterého se po opadnutí nouzového stavu můžete vráti

Vážený uživateli, tento web používá ke svému chodu soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies